Aktualności Aplikacje GrySKLEP Forum Kontakt

Android iPhone Bada Java Symbian Windows Phone

iPhone, ,
2008-01-02
Ćwiczenia mózgu metodą dr Kawashimy


Brain Coach with Dr Kawashima -- gry Java.Gry Java stają się coraz poważniejsze i oprócz prostej – trochę nawet bezmyślnej rozrywki – oferują nam również możliwość rozwoju. Chociażby gierki służące do treningu mózgu. Jakiś czas temu pojawiła się kolejna z nich – Brain Coach with Dr Kawashima.

Nowe dzieło Namco pozwala na przejście typowego dla takich gier cyklu ćwiczeń. Postępy oceniamy dzięki testom Brain Test, które można przeprowadzać nawet codziennie. Jest też dostępny tryb Free Mode. Dzięki niemu możliwy jest samodzielny dobór ćwiczeń, ukierunkowany na to, co najbardziej lubimy.

Brain Coach with Dr Kawashima -- gry Java. 

Niestety, Brain Coach with Dr Kawashima ma drobne wady. Najpoważniejszą z nich stanowi mało wiarygodny system oceny postępów w grze. Kuriozum stanowią zmiany oszacowanego wieku mózgu wynoszące nawet kilkanaście lat w skali... kilku dni. Gdyby takie cuda były możliwe, to z pewnością kilkakrotne skorzystanie z gry zamieniłoby nas w geniuszy.

Inny problem stanowi dość wysoki poziom trudności ćwiczeń. Jest to szczególnie odczuwalne na początku rozgrywki, co działa wyjątkowo deprymująco. Na szczęście z czasem można się przyzwyczaić, a i wyniki w grze zaczynają się poprawiać (czyżby trening mózgu naprawdę działał?). Trzeba jednak przetrwać pierwsze porażki, unikając przy tym zniechęcenia.

Tagi:


Podobne informacje:
Neenya Ninya
Playman Extreme Runner nagrodzony
Wesołych Świąt!
Gry Digital Chocolate za oglądanie reklam
Magnum P. I.

Komentarze:


Brak komentarzy...


Dodaj komentarz:

Treść komentarza*:


Twój podpis*:

Twój e-mail:

przepisz wyraz z obrazka obok*

*) - pola wymaganePARTNERZY:
Baza telefonów, recenzje, opinie Przydatne programy i aplikacje Java na telefon
(c) 2005-2011 Mobils.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacje o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.